רכב השטח וורסיטלי ומאפשר פונקציונליות רחבה והנאה מנהיגה בתנאי שטח שונים, ראשית זהו רכב שיכול לתפקד היטב על הכבישים, ונחשב כרכב סטטוס על ידי רבים מהנהגים בישראל. אך בנוסף רכב השטח אידיאלי לנסיעה בתנאי כביש לא רגילים, ומכאן מאפשר לנהג להגיע אל מקומות רבים שאינם נמצאים על מפות הכבישים הרגילים. רכב השטח נותן לבעליו ולנוסעים חופש לגלות את נופי הארץ, לשלב פעילות קמפינג וטבע עם תחרותיות, כמובן כול עוד מקפידים על נסיעה רק באיזורים המורשים לנסיעות שטח ולא פולשים לאיזורי טבע בתוליים ופוגעים בכך באיזון הטבעי ביננו לבין נופי ארצנו. אז כדי להשיג חווית שטח מרתקת ומפעילה עולה השאלה איך לאבזר את רכב השטח שלכם כך שיתאים לכם בדיוק, בעיצובו החיצוני והפנימי, בחווית הפנים הנוחה והבטוחה שייתן לכם, ובביצועים המועצמים בדרכים המאתגרות ועל הכביש הסלול, ולשם כך כדאי לפנות אל מומחים באיבזור פלח רכבי השטח בישראל וכמובן עם מערכת אזעקה מתאימה.
 
מה אפשר לשפר
פלח שוק רכבי השטח הוא גדול יחסית ורבים שיכולים להרשות לעצמם רוכשים דגמים של יצרני הרכב המובילים ונוהגים בהם כרכב ראשון או כרכב שני. היום כמעט כול יצרן רכב, אירופאי, אמריקאי, או אסיאתי מציע דגמי שטח שמתחרים בינהם ביכולות, גדלים, פיצ’רים מיוחדים וכמובן במחיר העלות. לכן השאלה איך לאבזר את רכב השטח שלכם תלויה הרבה מאד בדגם וביצרן הרכב שבחרתם, וברמת האיבזור הראשונית בה רכשתם את הרכב. אך באופן כללי ניתן לומר שקטגוריות האיבזור מתחלקות בין מושבים נוחים ובטוחים יותר לשיכוך מהמורות הדרכים האתגריות, מערכות מיגון נוספות כמו מערכות מיגון גחון, מגנים אחוריים וקדמיים, תשתית להוספת פנסי שטח עוצמתיים, ווי גרירה, ארגזים לנשיאת ציוד, פסי קישוט ומחזירי אור, ועוד מכלולים רבים ומגוונים התלויים במשווק המייבא לארץ.
 

להתאים את השדרוג לצורך שלכם

מכיוון שמגוון השדרוגים הוא גדול ביותר, ואיתו גם העלויות השונות, אנו ממליצים לשדרג את הרכב שלכם בהדרגה, ולפי סולם תעדופים, להתחיל במה שדרוש וחיוני לחווית הנהיגה שלכם, ולהמשיך לאט לאט לשדרג ולהפוך את רכב השטח שלכם לרכב החלומות הפרטי שלכם. אבזור רכב השטח שלכם חשוב על מנת שתוכלו ליהנות ממנו על הכביש ובשטח, לבדכם, עם החברים או המשפחה, בנסיעה מאתגרת או סתם כך בנסיעה שגרתית לעבודה.
אביזרי רכב 4X4, אביזרים לרכב שטח