המוצרים שלנו

דודג' ראם - קשת ספורט

קשת ספורט לרכב

מק״ט: SUP-168827 לתמונות נוספות תיאור המוצר פרטים טכניים תואם לדגם מידות מק״ט תיאור המוצר מונע פריטים להחליק על חלון האחורי של הטנדר. גימור יוקרתי ואלגנטי.

למוצר »
קשת-העמסה

קשת העמסה לרכב

מק״ט: SUP-168831 לתמונות נוספות תיאור המוצר פרטים טכניים תואם לדגם מידות מק״ט תיאור המוצר מונע פריטים להחליק על חלון האחורי של הטנדר. גימור יוקרתי ואלגנטי.

למוצר »

קשתות לטנדרים הפכו לאביזר פופולרי, וגדל בנוכחותם יותר ויותר אנשים שקונים טנדרים.

מה זה קשת לטנדר

לפני שנדבר על אופן השימוש קשת לטנדר, חשוב להבין תחילה מה היא קשת לטנדר.

קשת לטנדר היא אביזר לטנדר שניתן להוסיף למיטת הטנדר. הקשת עשויה להיות עשויה מאלומיניום או מפלדה והיא יושבת על מסילות המיטה של ​​הטנדר ממש מאחורי תא הנוסעים.

מה השימוש קשת לטנדר

קשתות לטנדרים הולכות וגדלות בפופולריות, ככל הנראה משום שיש להן מטרות רבות. מטרתם העיקרית היא למנוע פריטים להחליק על חלון האחורי של הטנדר, אך לחלקם יש פונקציות נוספות, כמו היכולת להחזיק פריטים מסוימים זקופים או לתמוך בעומסים רבים. הם גם מעניקים לטנדר שלך מראה משודרג ומודרני. קיימים בשוק הרבה סגנונות של קשתות לטנדר המאפשרות למצוא אחד שיתאים למראה ולפונקציות הרצויות לך.

מתי צריך להשתמש בקשת לטנדר שלך

קשתות לטנדר משמשות למגוון מטרות בעבודה, בחיים ואף במשק. אם אתה בעל טנדר ומשתמש בה באופן קבוע להובלת דברים, רוב הסיכויים שבשלב מסוים יהיה לך שימוש בקשת לטנדר.

באופן כללי, קשתות אלה משמשות כאשר אתה מעביר מטענים גדולים. אם כל מה שאתה נושא במשאית האיסוף שלך קטן יחסית ויכול להשתלב בקפידה בתוך ארגז הכלים שלך או שהכיסוי למיטת הטנדר מספק יתכן שלא יהיה צורך בקשת לטנדר. אם בכל זאת, אי פעם לדעתך תוביל פריטים גדולים יותר, או תעזור לחבר לעבור או אם אתם נהנים מפעילויות כמו קמפינג, רכיבה על אופניים, קיאקים וכו ', אז קשת לטנדר היא השקעה נהדרת עבורך.

קשת לטנדר מוציאה את כאב הראש מהובלת פריטים גדולים. היא מאפשרת לך לקשור את המטען שלך בצורה מאובטחת כדי שלא יהווה סכנה עבורך, עבור נהגים אחרים או עבור הטנדר שלך.

תוספת של קשת לטנדר שלך מספקת יתרונות רבים כמו בטיחות מוגברת, מראה, נוחות שימוש ועוד.

קשת לטנדר לעבודה

יש אנשים שמתקינים קשת  לטנדר מכיוון שהם מעבירים הרבה ציוד או ציוד לעבודה שלהם. קשת זו מאפשרת לך לאבטח פריטים כגון עץ, צינורות PCV ומכונות, כך שתוכל להשיג אותם בבטחה אל אתר העבודה וממנו.

קשת לטנדר לטיולים

אנשים רבים המתקינים קשת לטנדר למטרות עבודה, מוצאים אותן גם בעלות ערך רב לטיולים. הן נהדרות לאבטחת פריטים שתוכלו לקחת בטיול קמפינג כמו אוהלים גדולים או קיאקים או אף שולחנות וכיסאות.

עבור פריטים גדולים מאוד, סופרב אביזרים מציעה  גם מסילות צד ואחוריות, כך שתוכל לקשור את הפריטים שלך בנקודות מרובות או להרים אותם כדי למנוע מהם לפגוע בצידי מיטת המשאית שלך.

קשת לטנדר לכל מטרה

לבסוף, קשת לטנדר  יכולה להיות שימושית ביותר עבור אותם עבודות בלתי צפויות שצצות בחייהם של כולם מעת לעת. אולי חבר ביקש ממך לעזור להם לעבור. או פשוט קיבלת טקסט מאשתך שאומרת שהיא רכשה מיטה חדשה וזקוקה לעזרתך בהעברתה הביתה.

בטיחות הנהג והנוסעים

כל הקשתות לטנדר בעלות עיצוב המותאם קודם כל לבטיחות. הקשת מכסה את החלון האחורי ואת תא הנהג של הטנדר דבר המונע מחומרים וכלים לפרוץ דרך החלון האחורי.

הקשת מציעה מגן על הטנדר ועל האנשים שנמצאים בתוך תא הנוסעים.

ללא הקשת לטנדר, פריטים כבדים במיטת הטנדר עלולים להחליק בקלות דרך החלון האחורי של הטנדר ועלולים לפגוע בראשו של הנהג או הנוסעים. במהלך עצירה פתאומית המטען שלך לא יוכל לעבור את הקשת, יחסוך ממך מכה פוטנציאלית בראש וכסף לתיקוני נזקים.

תיקון חלון אחורי שבור יכול להיות יקר מאוד – הרבה יותר כסף ממה שהייתם מוציאים על ידי רכישה יזומה של קשת לטנדר.

מניעת פריצה לחלון האחורי של הטנדר

הוספה של קשת  לטנדר שלך מאבטחת את החלון האחורי עם מוטות אלומיניום מחוזקות. כך תוכלו להיות בטוחים שהטנדר לו אתם כה זקוקים בטוח ולו רק עוד קצת.

מראה חיצוני

הקשת לטנדר תעניק מראה חזק ויציב ותשפר את המראה שלו פלאים.

הצללה נוספת

הקשת לטנדר מפנה את אור השמש מהטנדר שלך ושומרת על תא הנוסעים של הטנדר קריר יותר ונוח יותר לאורך זמן.

כפי שניתן לראות, מספר האפשויות בהם ניתן להשתמש בקשת לטנדר הוא כמעט אינסופי. אם בטנדר שלך כבר מותקן ארגז כלים או כיסוי למיטת הטנדר, אל תדאג. בסופרב אביזרים לרכב תכננו מתאמים המאפשרים לכם להתקין את הקשתות שלנו יחד עם מה שכבר קיים היום – כך שתקבלו את המיטב משני העולמות!