המוצרים שלנו

סגירה-שטוחה-לטנדר-עם-נעילה

סגירה שטוחה לטנדר עם נעילה

מק״ט: SUP-168113 לתמונות נוספות תיאור המוצר פרטים טכניים תואם לדגם מידות מק״ט תיאור המוצר נסגר בגלילה לפתיחה מלאה של מיטת הטנדר. גימור יוקרתי ואלגנטי. מכסה

למוצר »
סופרב-אביזרים-סגירות

סגירה לטנדר גלילה עם נעילה

מק״ט: SUP-168112 לתמונות נוספות תיאור המוצר פרטים טכניים תואם לדגם מידות מק״ט תיאור המוצר נפתח בגלילה לפתיחה מלאה של מיטת הטנדר. גימור יוקרתי ואלגנטי. מכסה

למוצר »

סגירה לטנדר

להיות בעלים של טנדר יש הרבה מאוד יתרונות, עם זאת במרבית המקרים כל מה שיש במיטת הטנדר שלך חשוף לכולם ובעל פוטנציאל גניבה.

אם יש לך טנדר עם תא מטען פתוח וברצונך להגן עליו מפני גנבים ומפגעים חיצוניים, תרצה להעיף מבט על הסגירות הייעודיות של סופרב אביזרים לרכב.

הסגירה הייעודית היא כיסוי לטנדר שלך שיושבת מעל תא המטען ובעלת נעילה עם מפתח והן זמינות באופציות קשות ורכות.

הסגירות לטנדר מגיעות במגוון אפשרויות פתיחה אשר יספקו כל מטרה, בין אם השימוש בטנדר הוא יומיומי ונרצה סגירה חשמלית עם שלט או אפילו לשימושים תקופתיים ובהם נרצה סגירה נוחה ומתקפלת או בגלילה הדבר החשוב בהחלט הוא שכל הסגירות מגיעות עם נעילה מובנית ולכן מגנות על חפצינו מפני גנבים או אנשים העלולים להזיק לרכוש שלנו.

סגירה מתקפלת קשיחה לתא המטען

סגירה לטנדר המשלבת פונקציונליות, קלות שימוש מלאה, ובטיחות מרבית.

הסגירות כוללות שכבה דקה של פיברגלס מעל מסגרת מתכת קשיחה, בעיצוב בן שלוש שכבות להגנה מרבית.

השכבה החיצונית העליונה היא פלסטיק מחוזק סיבים בעובי 1.5 מ"מ. מתחתיה שכבה של צינורות פוליפרופילן בגובה 15 מ"מ, ואחריה שכבה נוספת של פלסטיק מחוזק סיבים.

הסגירה הייחודית לא רק מגנה על הרכוש שלך מפני נזק או גניבה, אלא שהמשטח חזק מספיק כדי להעמיד עליו שני מבוגרים. או, ליתר דיוק, עד כ 150 ק״ג.

הסגירה המתקפלת נועדה לשימוש יומיומי בנוחות המרבית ולכן כשיש לך מטען גבוה, ניתן לקפל את הכיסוי מעל לוח אחד, לחשוף את מרבית המיטה ולפנות מקום לחפצים גדולים יותר.

וכשיש לך מטען שאתה לא רוצה לחשוף, ברצונך לשמור עליו מוגן או אם אתה מעוניין בתוספת אווירודינמית לטנדר שלך, הסגירה מתקפלת בקלות לפריסה מלאה וחלקה.

יתרונות

חסרונות

סגירה קשיחה לתא מטען הטנדר שליפה בגלילה

הכיסוי לטנדר נסגר ונפתח בגלילה, בדומה לסגירה המתקפלת שלעיל, הסגירה בגלילה קשיחה ומותאמת ב100% לטנדר שלך אך בעוד הכיסוי מתקפל בשלושה חלקים נפרדים, הכיסוי הזה מתגלגל כחלק אחד.

פעולת הגלגול מאפשרת לך להפשיל את הכיסוי ולשמור על המיטה חשופה לחלוטין תוך כדי נסיעה. בדרך זו אינך צריך להסיר את הכיסוי לחלוטין אם אתה מעביר חפצים גבוהים יותר או פשוט לא רוצה להשתמש בו באותו זמן.

הכיסוי לתא המטען בגלילה קל להתקנה ואינו דורש קידוח כלל, הוא מודבק על הטנדר שלך בתוך כ20 דקות או פחות והוא עשוי מחומר ויניל עמיד ביותר.

תופסן כפול בקצה הכיסוי מספק אבטחה נוספת ונפתח בקלות כאשר אתה זקוק לגישה מהירה למיטת הטנדר שלך.

עם עיצוב דק, הכיסוי לא מגושם מדי ולא יהרוס את מראה הטנדר שלך – רוב האנשים אפילו לא מבינים שהוא שם וחושבים שהוא חלק מובנה ברכב.

יתרונות

חסרונות

כיסוי נשלף למיטת הטנדר

כיסוי מלא למיטת הטנדר הנשלף ביעילות למראה מודרני ואבטחה מרבית לציוד שלנו.

הכיסוי מספק הגנה מרבית ותאימות מלאה למגוון רחב של טנדרים בשוק.

מגיע עם נעילה מובנית עם מפתח ומאפשר נוחות מרבית לגישה למיטת הטנדר באמצעות פתיחה יעילה וקלה לתפעול לשימוש.

בגלל התאימות המלאה למיטת הטנדר הכיסוי עמיד לחלוטין במים ויאפשר לחפצינו להיות מוגנים לא רק מגנבים ומאנשים הרוצים להזיק לנו אלא גם מהגשם השמש ונזקי הטבע.

הכיסוי הנשלף קל להתקנה ולהסרה ובתוך כחצי שעה הטנדר שלך יהיה מוגן להמשך שימוש נרחב לכל מטרה.

יתרונות

חסרונות