המוצרים שלנו

ויטארה 2015 - גגון

גגון לרכב

מק״ט: SUP-168118 לתמונות נוספות תיאור המוצר פרטים טכניים תואם לדגם מידות מק״ט תיאור המוצר מובנה על גג הרכב. גימור יוקרתי ואלגנטי. חזק ואיכותי.  מספק מקום

למוצר »

גגונים לרכב

בין אם אין לכם מקום בתוך המכונית שלכם ובין אם אתם מעדיפים לא להעמיס את שטח תא המטען שלכם, גגון לרכב יספק לכם חלופה שתחסוך לכל אחד מקום לנשיאת מטענים וציוד ואף תדאג לניקיון הרכב שלכם לאורך זמן.

הנופים המרהיבים של ישראל מאפשרים לנו לצאת למרחב וליהנות מהטבע בצורות מגוונות ושונות לאורך ולרוחב כל הארץ, אך לרוב הדבר דורש מאתנו לארוז לא מעט חפצים במיוחד עבור משפחה בת מספר נפשות.

עם הגגונים לרכב שלנו תוכלו בקלות לאסוף את חפציכם למקום אחד ייעודי ללא צורך בדחיסת תא המטען או אף פינויו בשעת הצורך. כך שלא משנה לאיזה טיול תצאו או לאן תיסעו תוכלו הקלות יתרה לארוז את חפציכם לשים אותם בנוחות ובקלות על הגגון לרכביכם ולצאת לדרך.

עם הגגונים לרכב של סופרב אביזרים תוכלו להעלות פריטים גדולים ומסורבלים שלא יתאימו לרכב הפרטי או לרכב השטח שלכם כמו ציוד כבד, מזוודות גדולות, ציוד רטוב, עם חול או מלוכלך כדי להבטיח שתא המטען שלכם או המושבים יישארו נקים ויבשים.

סופרב אביזרים לרכב מבטיחים איכות ללא פשרות כדי שלא משנה באיזו גגון תבחרו לרכב שלכם, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו את מתלי הגג הבטוחים, החזקים והמותאמים ביותר לרכבכם שיש בשוק.

עם הגגונים של סופרב אביזרים לרכב תמיד תקבלו איכות ללא פשרות לאורך כל הדרך.

כל המוצרים נבדקים עד גבול היכולת ובנויים מהחומרים האיכותיים והחזקים ביותר לספק לכם את הנוחות המרבית לכל נסיעה וטיול.