לעתים קרובות תא המטען של הרכב איננו תואם את כמות הציוד שאנו נדרשים להעמיס על הרכב, ובפרט אם מדובר בנשיאה של אופניים. מתקן לאופניים הוא הפיתרון האידיאלי עבור כל מי שמעוניין להגדיל בצורה היעילה ביותר את חלל האחסון בכלי הרכב שלו. חברת סופרב מציעה לכם ליהנות ממגוון רחב של תוספות חיצוניות לכל סוגי הרכבים לרבות רכבי שטח ארבע על ארבע.
 

חברת סופרב – כי על איכות לא מתפשרים

אנו בחברה שמים דגש מאד מרכזי לא רק על איכות המוצרים שאנו מספקים מדי יום ביומו לקהל לקוחותינו הרחב אלא ובפרט על מתן שירות אישי וצמוד לכל לקוח ולקוח עבור כל בעיה או שאלה שעשויה להתעורר. אנו מציעים אביזרים לרכב מהטובים ביותר בענף הרכב אשר מיובאים הן ממדינות אירופה השונות והן מהמזרח הרחוק, עם תשומת לב מיוחדת לרמת מקצועיותו של היצרן. חברת סופרב עוסקת בתחום הרכב חמש שנים, ומייסדיה צברו ניסיון עשיר של למעלה מעשרים שנה בענף זה.
 

שירות ואיכות ברמה הגבוהה ביותר

כל זאת ועוד נועד להבטיח לכם שירות ללא פשרות, מוצרים בטיחותיים ברמה מאד גבוהה, ייעוץ מקצועי ואובייקטיבי מסביב לשעון ויחס אישי וצמוד. איתנו תהיו בטוחים שרכשתם את המוצר הטוב והמתאים ביותר לכל הרכב שלכם. זקוקים למתקן לאופניים? מה השאלה היכנסו עוד עתה לאתר הבית שלנו והתרשמו מעשרות מוצרים איכותיים לסוגים רבים של כלי רכב שונים.
מתקן לאופניים