ספויילרים

ספויילר נחשב לאחת התוספות הנפוצות ביותר לכלי רכב באשר הם. הספויילר הינו למעשה כנף השוכן ברוב המקרים מעל לתא המטען,  כמן לעתים ניתן להתקינו מעל השמשה האחורית של הרכב או בסוף הגג הדרומי של הרכב. כיום ניתן למצוא קשת מאד רחבה של ספויילרים מסוגים שונים, כאשר הדבר החשוב ביותר בוא להתאים את סוג הספויילר לצרכיכם ובפר לרכב הספציפי שלכם. מעוניינים לקבל ייעוץ מקצועי בענף הרכב? אינכם יודעים איזה ספויילר הכי מתאים לרכב שברשותכם?
 

גם בקניית ספויילרים – חברת סופרב לשירותכם

היכנסו עוד עתה לאתר הבית של חברת סופרב ותיהנו ממגוון רחב ואיכותי של תופסות חיצוניות לכל סוגי הרכבים לרבות רכבי שטח ארבע על ארבע. אנו בחברה מתמחים בייבוא שיווק והפצה של אבזור לרכב הכולל בין השאר ספויילרים כאמור, מגני בוץ ורוח, מגניי יתושים, מגן קדמי ואחורי לרכב, גגונים וערסלים, מתקן לאופניים, חיישני רוורס, משענות יד, אמבט, קשת התהפכות ועוד מוצרים רבים.
 

שירות ואיכות מעל הכול

אם ברצונכם לרכוש ספויילרים איכותיים שיאריכו ימים, אין ספק שהכתובת המקצועית ביותר עבורכם הינה חברת סופרב. החברה עצמה נוסדה לפני כחמש שנים אולם מייסדיה צברו ניסיון עשיר בתחום הרכב של למעלה מעשרים שנה. אנו מעניקים שירותים למגוון רחב של קהלי יעד וביניהם לקוחות פרטיים לקוחות עסקיים דוגמת מוסכים, סוכנויות רכב וחנויות התקנה. השירות ואיכות המוצרים הם שני הדברים החשובים ביותר במסגרת החברה שלנו.
ספויילרים