פסי קישוט שישדרגו את הרכב שלכם! בהתאמה ובמחירים ללא תחרות היישר מהיבואן לצרכן – המחירים הזולים בארץ!

מגוון פסי קישוט לכל סוגי הרכבים בהתאמה אישית

אפשרות להתקנה במקום

פסי קישוט כרום, ניקל ועוד.

פסי קישוט לרכב יכולים להיות מיועדים לצמיגים, אך יש לציין שבמידה ומדובר במוצר לא איכותי, הרי שהדבר עלול להזיק משמעותית עם הזמן לדופן של
למומחים בתחום הרכב. ופה בדיוק נכנסת לתמוה חברת סופרב, המתמחה בשיווק ייבוא והפצה של תוספות חיצוניות לכלי רכב, ובין השאר מספקת ללקוחותיה גם פסי קישוט לצמיגים.
 

אלו מוצרים

הצמיג ולגרום לשחיקתו בסוף. מעבר לכך חשוב מאד גם להקפיד את פסי הקישוט לצמיד בצורה מקצועית ונכונה, לשם כך יהיה עלינו לפנות מספקת ומשווקת חברת סופרב
 
אצלנו בחברת סופרב, תוכלו להיות בטוחים במאה אחוזים שהמוצר שרכשתם הוא אמין איכותי ויאריך חיים. אנו מייבאים את מוצרינו מארצות שונות באירופה ומהמזרח הרחוק, ומקפידים להתאים את היצרן לאיכות הגבוהה של כלל מוצרינו. בין יתר האביזרים לרכב שאנו מספקים ניתן לנות פסי קישוט לרכב כאמור, מגני בוץ ורוח, מגן אחורי וקדמי, מגני יתושים, ערסלים וגגונים לרכב, קשת התהפכות, אמבט, כיסויי כרום, משענות יד, מדרכות צד, חיישני רוורס, ספויילרים ועוד..
 

מדוע לפנות לחברת סופרב?

חברת סופרב הוקמה לפני כחמש שנים, אולם מייסדיה עובדים בתחום הרכב כבר למעלה מעשרים שנה ואי לכך צברו ניסיון רחב ועשיר בתחום שנועד להבטיח לכם שירות ברמה גבוהה מאד. אנו מאמינים שכל לקוח נדרש ליהנות לא רק ממוצר באיכות גבוהה אלא גם משירות אדיב ויחס אישי לאורך כל שלבי הרכישה.
פסי קישוט כרום