קשת ספורט

קשת ספורט לרכב נמנית עם כמה מהאביזרים הנלווים שנועדו לשפר את איכות הנסיעה בכל רכב שונים. קשת ספורט מיועדת בעיקרה לרכבים עם ארגז אחורי או במילים אחרות לטנדרים. מעוניינים לרכוש קשת ספורט איכותית שתאריך ימים? ראשית אנו ממליצים לכם לברר אחר חברה מומחית ומובילה בענף הרכב. לאור ריבוי החברות בתחום, סביר להניח שחיפושים אחר חברה אמינה ומקצועית, ימשכו לא מעט זמן. ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן!
 

קשת ספורט לרכב – מוצרי חברת סופרב

חברת סופרב מציעה לכם ליהנות משורה ארוכה של אביזרים נלווים לכלי רכב מסוגים שונים לרבות רכבי שטח ארבע על ארבע. בין מכלול המוצרים שאנו משווקים ניתן למנות קשת ספורט או העמסה לרכבים, כיסויי כרום, פסי קישוט לצמיגים, מגני בוץ, רוח, יתושים, מגן קדמי ואחורי, ערסלים וגגונים, מדרכות צד, קשת התהפכות, ספויילרים, כיסויי גלגלים ועוד המון מוצרים שנועדו כאמור לשפר את חווית הנסיעה ברכב ואת רמת הנוחות שהוא מספק במהלכה. 
 

רקע כללי על חברת סופרב

חברת סופרב נוסדה לפני כחמש שנים ומתמחה מאז ועד היום בייבוא שיווק והפצה של תוספות חיצוניות לרכבים. אנו מקפידים בראש ובראשונה על מת שירות מקצועי אמין ואדיב, על יחס אישי לכל לקוחותינו וכמובן על איכות המוצרים. אנו מייבאים את מוצרינו ממדינות אירופה השונות ומהמזרח הרחוק עם דגש על סוג היצרן ורמת התאמתו לאיכות הגבוהה של מוצרינו.
קשת ספורט